Hírek

Nyert a FALCO

2011. április 13., 12:59
Egy egészen más Falcot láthatott kedd este az Aréna Savaria közönsége, mint akik pár nappal korábban nagyarányú vereséget szenvedtek Fehérváron. Az első percektől a szombathelyiek akarata érvényesült és megérdemelten nyertek a sárga-feketék 79-63-ra.

Sérülés miatt hiányzott az Albacompból Hollis, ennek ellenére a fehérváriak biztak abban, hogy ismét sikerül legyőzniük a szombathelyieket. Az első percekben szoros volt a mérkőzés, de hamarosan sikerült a Falconak néhány ponttal elhúznia. Az első félidőben 8 pontos sárga-fekete előnyt mutatott az eredményjelző és a vezetést végig tartani tudták Kálmánék. Ezen a estén  a Falco mindhárom légiósa jó napot fogott ki, hiszen Doyne 26, Gosa 20, míg Alakszejev 17 pontott süllyesztett el a fehérváriak gyűrűjében.Ezzel a győzelemmel a párharc állása 1-1. Hasonlóan alakult a másik három talákozó eredménye is. Folytatás pénteken Fehérváron, majd hétfőn ismét az Aréa Savariában találkoznak a csapatok.