MNB - 2

Hírek

Kikapott a FALCO az Albacomp ellen

2011. január 13., 06:49

Hiába vezetett az első félidőben a Falco kosárlabda csapata az Albacomp ellen, végül ismét vesztesként hagyták el a pályát a sárga-feketék. Ez a 85-81-es vereség azt jelenti, hogy a tabellán a Falco visszacsúszott a 9. helyre.

Az első két negyedben rá sem lehetett ismerni a szombathelyiek korábbi fordulókban mutatott  játékára.  Kálmán vezérletével többször is meglépett a Falco 5-6 ponttal, így a fehérvári mesternek kellett időt kérnie, hogy összekapja csapatát. A szünet után a triplagyáros Hanga dobásainak köszönhetően átvették a vezetést a fehérváriak , akik tetemes előnyük birtokában már nyugodtan játszhattak az utolsó percekben.Hiába játszott ismét kiemelkedően a szombathelyi kapitány, Kálmán László, aki 26 pontot szerzett ezen a találkozón, ez - társak híján - kevés volt a sikerhez. Szombaton még nehezebb mérkőzés vár a Falcora, hiszen idegenben az idei  bajnokságban jól szereplő Körmend lesz az ellenfél.