A Viktória tíznél sem állt meg

2012. szeptember 17., 17:25

A Viktória-Trend Optika FC a női labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában 11:0-ra verte a Nagypáli csapatát.

A női labdarúgó NB I. ötödik fordulójában a Viktória-Trend Optika FC torony magas esélyesként fogadta a Nagypáli együttesét. Ennek megfelelően már a derbi második percében a vendégek kapujában táncolt a labda Megyeri hathatós közreműködésének köszönhetően. A negyedik minutumban pedig már 2:0 volt az állás, miután Vörösről saját kapujába pattant a labda. A 10. percben Marsai ágyúzott a Zala megyeiek ketrecébe, ezzel pedig már 3:0 volt az eredmény. Némi gólcsend után a 26. percben Sipos is feliratkozott a góllövők közé. Az első félidő hajrájában Megyeri kétszer is megvillant: előbb a 35. percben talált be az amúgy jól védő Fülöp kapujába, majd a 41. percben beállította a nyító 45 perc 6:0-ás állását. Térfélcsere után a Viktória ott folytatta, ahol előtte abbahagyta: az 55. percben Marsai emelt nagyon szépen a vendégek hálójába, majd pedig Nagy Dóra bombázott a bal felső sarokba. A rendkívül gólerősen játszó Megyeri a 74. percben újabb találatával 9:0-ra alakította az állást. A csereként beálló Széles gólja után pedig már egy kerek tizes volt a két csapat között. A 11:0-ás végeredményt Krenács állította be a 80. percben. A Viktória-Trend Optika FC így öt kör után 15 ponttal, azaz 100 százalékos teljesítménnyel áll a tabella élén.

Sipos Lilla labdarúgó, Viktória-Trend Optika FC
...

A szombathelyi csapat a pontvadászat hatodik fordulójában a Femina otthonában lép pályára, azt követően pedig szeptember 30-án az Astra gárdáját fogadja.