Tovább menetel a Haladás VSE futsalcsapata

2020. október 14., 19:40

A szombathelyiek ezúttal a Kecskemét vendégeként nyertek, így továbbra is vezetik az élvonal tabelláját.

A veretlenül éllovas Haladás VSE futsalcsapata a negyedik helyen álló Kecskemét vendégeként lépett pályára az NB I-es bajnokság hatodik fordulójában. 17:40- Az ezúttal narancssárga mezben szereplő Hali rögtön a találkozó elején nekiesett ellenfelének és már a harmadik percben megszerezte a vezetést: Simic oldalberúgása egy hazai védőről szerencsésen a kapuba pattant, 0-1. 0:00- Az első félidő utolsó másodpercében a Kecskemét büntetőt hibázott, így a szünetre maradt az egygólos Hali-előny.

A második félidőben nagy erőket mozgósított az egyenlítés érdekében a Kecskemét, ám a Haladás ezúttal védekezésben is jeleskedett. Ha már a védők eszén túljártak, akkor pedig a Haladás kapusa, Alasztics Marcell brillírozott. 3:00 - A hazaiak a hajrában a kapust is lehozták, hogy öt a négy ellen támadhassanak, de így sem tudtak a szombathelyi kapuba találni. 0:40- Az összecsapás az utolsó percben dőlt el végleg: Dróth Zoltán egy labdaszerzés után szinte az üres kapura állította be a kettőn-nullás végeredményt. A Haladás futsalcsapata az újabb sikerével maradt a tabella élén. A szombathelyiek szerda este címvédőként az ELTE-BEAC otthonában szerepelnek a Magyar Kupa 2. fordulójában.