Megvolt az utolsó Hali edzőmeccs, vasárnap indul a tavaszi szezon

2012. február 27., 17:13

Artner Tamás élvonalbeli gárdája az NB3-ban vitézkedő Haladás II.-t verte 3-1 arányban a szombati felkészülési találkozón.

Szombaton remek időben, jól előkészített pályán játszotta le utolsó gyakorló mérkőzését a tavaszi szezonra készülő Haladás Sopron Bank. A zöld-fehérek a harmadik vonalban szereplő Haladás II-vel csaptak össze és nyertek 3:1-re. A találkozó szünetében  Artner Tamás vezetőedző komplett sort cserélt, így valamennyi hadrafogható játékosának felkészültségéről képet kaphatott. Az mindenképpen örömteli, hogy a csatárok kezdik megtalálni góllövőcipőjüket: különösen Vujovics mozgott bíztatóan a kapu  előtt.

Artner Tamás vezetőedző, Haladás Sopron Bank
...

A Haladás Sopron Bank a héten már csak edzésekkel hangol a tavaszi rajtra. A vezetőedző elmondása szerint most már a frissítésre helyezik a hangsúlyt. A vasi gárda  vasárnap 18 órakor fogadja a Rohonci úti stadionban azt a  Győri ETÓ-t, amelytől ősszel idegenben 1:0 arányban kikapott. A vendégek jelenleg a második helyen állnak az NB I-ben, míg a Haladás  a 11.