Hengereltek a Haladás futsalosai a hétfői veszprémi szuperrangadón

2019. május 22., 15:40

Dróth Zoltánék a vártnál sokkal könnyebben, 5 góllal múlták felül vendéglátóikat.

Ezzel a Dróth-bombával szerzett vezetést a szombathelyi alakulat Veszprémben. 6 perccel az első félidő vége előtt Simic tálalt remekül Dróth elé, aki ismét könyörtelenül vágta a labdát a kapuba - 0:2. Szünet után egy ritkán látható gyönyörű góllal jelentkezett Sanchez, aki Simic szabadrúgását mellel továbbította a hálóba, ezzel már 3:0-ra vezetett a Szombathely. A kapusát is beáldozó hazai csapat mindent egy lapra feltéve rohamozott, de hiába - egy labdavesztést követően Simic révén már 4:0-ra ment a Hali. A slusszpoént Sanchez szolgáltatta, aki másolva Simic gólját beállította az 5:0-s végeredményt. Ezzel a sikerrel óriási lépést tettek a vasiak a döntőbe jutásért. Folytatás hétfőn Szombathelyen 18 óra 15 perctől, amikor az Aramist fogadja a Haladás.